ما زندگی به سبک اروپایی
را به موکلین پیشنهاد میکنیم

هلدینگ بین المللی اینوید

درباره ما

ما یک هلدینگ حقوقی بین المللی هستیم که  از سال 2006 در اروپا فعالیت می نمائیم و در وهله اول به هموطنانمان کمک می کنیم تا از خدمات حقوقی در اروپا اعم از اقامت تا اخذ اشهروندی بهره مند شوند.

ما در این حوزه با تجربه هستیم: بررسی دقیق جزئیات فرآیند حقوقی و اخذ مجوزهای مربوطه تخصص ماست.

حوزه فعالیت ما

ما به طور تخصصی در زمینه سرمایه گذاری، ثبت شرکت، خرید ملک و اخذ اقامت موقت و دائم کشور یونان و اسپانیا و اتریش توسط برنامه‌های ارائه شده توسط دولت ها فعالیت می نمائیم.  ما به موکلینمان کمک می‌کنیم چالش های سرمایه گذاری و یا محدودیت‌های اخذ ویزا و چالش هایی که در این مسیر وجود دارد را برای همیشه فراموش کنند و یک کشور دوم  برای اقامت انتخاب کنند که شرایطش رو داشته باشند، اما الزامی برای زندگی در آن کشور نداشته باشند.

تخصص ما

ما به نکات ظریف قوانین را در هر حوزه حقوقی در اروپا مسلط هستیم. پرسنل و وکلای با تجربه ای که در زمینه حقوق بین‌الملل، اخذ اقامت، ثبت شرکت و …  داریم که با تجربه شان در این سالها کاملا از مسائل و چالش هایی در موضوعات حقوقی پیش خواهد آمد  آگاه و بر حل مساله مسلط هستند.

خدمات با ارزش ما

امور حقوقی بین المللی

اعم از دعاوی کیفری حقوقی اموال و امور ثبتی اعم از شخصی و شرکت ها

امور حقوقی مربوط به ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری

و امور حقوقی نگهداری آنها

امور حقوقی مربوط به سرمایه گذاری های خرد و کلان
امور حقوقی مربوط به مهاجرت و اخذ اقامت کشورهای حوزه شنگن
امور حقوقی مربوط به داوری تجارت بین الملل و دعاوی مربوط به آن
امور حقوقی مربوط به خرید املاک و مستغلات و انجام رعایت قوانین معاملات و تایید اسناد
امور حقوقی مربوط به قراردادهای بین المللی و معاملات

رزومه کاری

چهارچوب های ما

قبل از شروع هر اقدامی ما در چند جلسه مشاوره تخصصی رایگان شرایط موکلین خود را با توجه به درخواستی که دارند ارزیابی می نمائیم تا به درک درستی از احتمال رسیدن به موفقیت شان برسیم و تنها زمانی که از نتیجه مثبت مطمن شدیم اقدام به عقد قرارداد و تعهد می کنیم.

مخاطبین ما

مراجعه کنندگان ما اغلب افراد با تمکن مالی بالا از جمله مدیران، تجار، کارآفرینان، سرمایه گذاران، و افراد مشهور در ایران هستند. خدمات ما توسط موسسات حقوقی و آژانس ها، وکلا استفاده می‌شود که نشان دهنده اعتبار و ارتباط چندین ساله ما در مارکت ایران می باشد.

افتخارمان اینست که روابطمان با موکلین بلند مدت است و بسیاری دوستان به ما ابراز لطف و مهربانی دارند از این رو مفتخریم که در سالهای بعدی، برای خدمات دیگر به ما مراجعه میکنند.

مشاوره 24 ساعته

مشاوره 24 ساعته