خدمات حقوقی

داوری در امور قراردادها و منازعات بازرگانی:

یکی از مؤثرترین، پر سرعت ترین و کم هزینه ترین راه های رفع مشکلات قراردادی، رفع اختلافات و منازعات تجاری و بازرگانی و امثالهم ، نهاد داوری می باشد که جهت وضع خصومت یا رفع ابهام و یا طرح دعوی ورسیدگی و اتخاذ تصمیم در قراردادها به عنوان شرط ضمن قرارداد تعیین می گردد.عدم مراجعه به مراجع قضائی ، اتخاذ تصمیم سریع ، هزینه دادرسی کم، اشراف پیش از مشکل بر اصل موضوع قرارداد و موارد بسیار دیگر از محاسن این نهاد حقوقی میباشد.

مؤسسه حقوقی و داوری بین الملل سام با تخصص در امور داوری بین المللی امکان ارائه خدمات رسمی داوری در ایران وسایر کشورهای اروپای را با اشراف کامل بر امور حقوقی و بازرگانی دارا می باشد و در تمامی موارد قراردادی که شرط داوری در انها لحاظ شده است ، میتواند حقوقدانان متخصص در این امور را جهت داوری معرفی نماید. برای اشخاص حقیقی یا حقوقی غیر ایرانی که در ایران یا با ایرانیان قصد معامله و تجارت دارند بهترین نهاد تضمینی حفظ حقوق انها تعیین داور در قراردادها بوده تا از مراجعه به محاکم و دادگاهها خودداری نموده در صورت بروز مشکل، با بهره گیری از سیستم داوری مؤسسه حقوقی و داوری بین الملل سام در زمان و هزینه و دقت رسیدگی صرفه جویی نماید.

خدمات حقوقی

طرح و دفاع از کلیه دعاوی :

طرح دعاوی مدنی، کیفری، بازرگانی، املاک، مالکیت مدنی وتجاری و احوال شخصیه توسط وکلای متبحرو متخصص مؤسسه حقوقی و داوری بین المل سام در تمامی شهرها و استان های کشور ایران ارائه می گردد. مؤسسه سام با بهره گیری از وکلای متخصص و خوشنام ایرانی خدمات حقوقی در دعاوی مختلف در کشور ایران را به اتباع خارجی ارائه می نماید.

نظام حقوقی وحرفه ای قضائی در کشور ایران دارای بخشها و محاکم مختلفی می باشد که در دفاع از حقوقی موکلین و یا طرح دعاوی علیه اشخاص ثالث با بهره گیری از دانش وتخصص حقوقی وکلای این مؤسسه بدون حضور موکل در اکثر موارد در دادگاه ها قابل انجام می باشد.

نظام حرفه ای وکالت در ایران به صورت انفرادی معمولا اداره میشود و در امر وکالت تخصصی بودن اقدامات وکلای ایرانی شرط نیست اما مؤسسه حقوقی و داوری بین الملل سام با بهره گیری از تعداد زیادی از وکلای با سابقه با تقسیم بندی تیم حقوق خود در موارد تخصصی از وکلای متبحر امکان موفقیت موضوع در دادگاه را بیشتر خواهد نمود.

خدمات حقوقی

نظارت بر حسن اجرای قراردادها و اخذ ضمانت نامه های معتبر از طرفهای معاملات و اخذ تأییدیه های فنی:

از بدو شروع و اجرای قراردادها، امکان نظارت مرحله ای ، دائمی و پروژه ای برای نظارت بر حسن اجرای کار به موکلین مؤسسه سام به صورت خاص و ویژه ارائه می گردد، همچنین تأیید ضمانت های حسن اجرای کار از پیمانکاران و طرف های قرارداد و در مراحل مقرر قراردادی اخذ تأییدیه های فنی در کلیه رشته های فنی، عمرانی، مهندسی وغیره با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان رسمی به موکلین ارائه می گردد.

خدمات حقوقی

انجام کلیه امور اداری ،اخذ مجوزهای قانونی:

بسیاری از فعالیت های اقتصادی اعم از ارائه محصول یا خدمات یا سرویس در ایران نیازمند اخذ مجوزهای قانونی از دولت یا سازمان های مربوط به آن فعالیت ، اخذ مجوز استاندارکیفیت یا مجوز از شهرداری ها و غیره می باشد که مؤسسه حقوقی سام در کلیه موارد امکان ارائه مشاوره، انجام امور اجرائی و اداری و همچنین اخذ مجوزهای رسمی دولتی و شبه دولتی را برای کسب و کارهای بزرگ و خرد در کشور ایران ارائه می نماید.

 

خدمات حقوقی

دفتر ایران

address تهران - چهارراه جهان کودک - ابتدای اتوبان حقانی - خیابان شهیدی - کوچه سپر - پ ۸

tel 02186087195

mail info[@]inovideco.com

telegram visa360online

دفتر اتریش

address No18, Fleishmark 10 10. Wien, Austria

tel 004319391321111

mailinfo[@]samlawfirm.ir

کروکی آدرس