خدمات مشاوره

 

خدمات مشاوره حقوقی در ایران:

نظام حقوقی ترکیبی در ایران بر گرفته از فقه اسلامی و حقوق مدرن در کلیه متون حقوقی و قوانین موضوعه در ایران ،آیین نامه ها، حقوق تجارت، حقوق مدنی و کیفری و مالکیت تفاوتهایی با حقوق وقوانین سایر کشورها دارد.همین امر باعث شده است تجار و بازرگانان و اشخاص حقیقی یا حقوقی خارجی که قصد ورود به بازارهای ایران و یا معامله با اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی و همچنین شرکت ها و موسسات دولتی ایرانی را دارند با خلا اطلاعات حقوقی مواجه شوند. موسسه حقوقی و داوری بین الملل سام با بهره گیری از مشاورین و وکلای تراز اول ایرانی خدمات مشاوره حقوقی در تمامی موارداعم از: مشاوره های تخصصی در امور شرکت ها، تجارت، معاملات، مالکیت امور ثبتی و غیره را با توجه به هدف و نیاز اشخاص غیر ایرانی در اختیار آنها قرار می دهد.

مشاوره

Ÿخدمات مشاوره در امور بازرگانی:

کلیه خدمات حقوقی در خصوص امور تجاری و بازرگانی، مذاکرات، عقد قراردادها، تنظیم متون قراردادی و نظارت حقوقی، حضور در جلسات به عنوان مشاور حقوقی موکلین با اشخاص ثالث، ارائه راهکارها ومشاوره های تخصصی در حوزه های انرژی، عمرانی، بهداشتی پزشکی، واردات و صادرات، طرح های زیر بنایی و غیره از خدمات تیم حرفه ای موسسه حقوقی و داوری بین المللی سام به اشخاص حقیقی وحقوقی غیر ایرانی می باشد.

مشاوره

Ÿمشاوره در امور مالیاتی و کد اقتصادی:

طبق قوانین کشور ایران تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی خارجی که قصد فعالیت اقتصادی در ایران را دارند می بایست کد اقتصادی دریافت نموده و همچنین هر ساله لیست های مالیاتی را تکمیل کرده به اداره مالیات شهر فعالیت خود در ایران ارائه نمایند تا پس از بررسی های لازم میزان مالیات سالانه آنها تعیین گردد. کلیه امور مربوط به امور مالیاتی توسط متخصصین امور مالیاتی مؤسسه حقوقی وداوری بین الملل سام به اشخاص حقیقی و حقوقی با دقت، سرعت و مهارت ارائه می گردد.

 

خدمات مشاوره

Ÿمشاوره در امور سرمایه گذاری و همکاری های مشترک:

با توجه به رشد سرمایه گذاری خارجی در ایران پس از توافق ایران و کشورهای غربی و همچنین افزایش حجم تقاضا برای اخذ نمایندگی های شرکت ها یا محصولات خارجی در ایران مؤسسه حقوقی و داوری بین الملل سام با استفاده از متخصصین حقوقی و اقتصادی در تمامی مراحل این امور، مشاوره های حرفه ای و تخصصی را به موکلین خود بر اساس نیاز و تقاضای انها ارائه می نماید.

خدمات مشاوره

دفتر ایران

address تهران - چهارراه جهان کودک - ابتدای اتوبان حقانی - خیابان شهیدی - کوچه سپر - پ ۸

tel 02186087195

mail info[@]inovideco.com

telegram visa360online

دفتر اتریش

address No18, Fleishmark 10 10. Wien, Austria

tel 004319391321111

mailinfo[@]samlawfirm.ir

کروکی آدرس