× franchisor.ir

اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت

کشور اتریش برای متقاضیان اخذ اقامت و همچنین صاحبان کسب و کار امکان تاسیس شرکت و کارخانه، انجام معاملات تجاری و بازرگانی و نیز خرید شرکت در این کشور را فراهم نموده است. شما با تاسيس شركت در اتریش و اتحادیه اروپا امكان افتتاح حساب بانكي ، استفاده از تسهيلات بانكي ، گشايش اعتبارات اسنادي (LC) ، خريدهاي خارجي،صادرات و واردات را خواهيد داشت. مراحل اخذ اقامت 3 الی 4 ماه پس از زمان اخذ مجوز از سوي پليس ميباشد و متقاضي پس از دريافت اقامت امكان تردد و انجام فعاليت تجاري در محدوده شینگن را خواهد داشت. اين اقامت سالانه خواهد بود و مادامي كه شركت فعال باشد براي سال جديد قابليت تمديد را دارد.

انواع شرکت در اتریش 

  • شرکت با مسئولیت محدود (GmbH)
  • شرکت سهامی خاص (AG)
  • شرکتی تحت قوانین اتحادیه اروپا (SE)

متداول ترین نوع ثبت شرکت در اتریش، ثبت شرکت با مسئولیت محدود می باشد.

مزایای ثبت شرکت در اتریش 

  1. مالکیت ۱۰۰% (بدون نیاز به شریک محلی)
  2. دسترسی به تمام نواحی اروپای شینگن برای مسافرت، تجارت و اقامت طولانی مدت
  3. امکان درخواست اقامت دائم پس از 5 سال
  4. افتتاح حساب شرکتی و شخصی
  5. استفاده از مارک تجاری (برند) اروپائی
  6. قوانین تجاری و گمرکی آزاد در داخل اتحادیه اروپا

در حال حاضر به علت تسهیل شرایط اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت از سوی کشور اتریش (عدم نیاز به استخدام پرسنل و بدون نیاز به سرمایه گذاری 100 هزار یورویی در این کشور ) این روش راحت ترین روش اخذ اقامت در یک کشور پیشرفته و طراز اول اروپایی می باشد.

یادآور می شود کل پروسه ی اخذ اقامت اتریش از طریق ثبت شرکت 6 ماه به طول می انجامد.

اتریش

مزایای زندگی در اتریش

اتریش کشوری سر سبز و زیبا در اروپا می باشد که مهد تمدن موسیقی دنیا محسوب می گردد. كشور اتریش با دارا بودن عناصری همچون كیفیت بالای محیط زیست و فرهنگ غنی، جاذبه های زیادی برای عرضه دارد. از نظر آماری و رده بندی اتریش جزو یکی از بهترین کشورهای اروپا و حتی دنیا است که میزان احساس خوشبختی در این کشور در سطح بسیار خوبی قرار دارد و از نظر آب و هوا و شرایط اقلیمی نیز یک کشور کوهستانی و بسیار باران خیز است. از لحاظ موقیت جغرافیایی نیز تقریبا در وسط اروپا قرار گرفته است که برای ایرانیانی که مایل به رفت و آمد زیاد هستند میانگین زمان پرواز از تهران به وین 4 الی 5 ساعت است.این كشور با درهم آمیختن امنیت، امكانات خرید و گذران اوقات فراغت و استاندارد بالای زندگی از لحاظ كیفیت زندگی در مقام دوم جهان قرار دارد. اتریش یكی از امن ترین كشورهای جهان است. بر طبق آمار سال 2008 از لحاظ رعایت امنیت حقوق فردی و مالكیت، كشور اتریش در مقام سوم جهان قرار دارد.همچنین کشور اتریش بدلیل آثار باستانی و هنری خود از شهرت جهانی برخوردار است، با توجه به اینکه اتریش یک کشور توسعه یافته و نسبتا صنعتی است و از شرایط اقتصادی خوبی برخوردار است، فرصت های شغلی بسیاری را در اختیار شهروندان خود قرار میدهد.

وضعیت آموزش اتریش

میزان با سوادی: بیش از 98%

سنین تحصیل اجباری: 6 تا 15 سال

تعداد دانشگاه: 18 دانشگاه ، شامل 6 مؤسسه هم تراز با دانشگاه

وضعیت اقتصاد اتریش

اتریش با وجود این که حدود 90% از نیاز غذایی‌اش را خود تولید می‌کند، فقط 8% نیروی کار را در بخش کشاورزی دارد. زمین قابل کشت شرق کشور دارای خاک حاصلخیزی است که محصول خوبی از غلات و انگور برای شراب تولیدمی‌کند. تولید لبنیات در مراتع شرق و کوههای آلپ اقلام صادراتی مهمی را تشکیل می‌دهد. تکیه گاه اصلی اقتصاد صنایع تولیدی می‌دهد. تکیه گاه اصلی اقتصاد صنایع تولیدی است که شامل ماشین آلات و لوازم ترابری، محصولات آهن و فولاد، فرآورده‌های نفتی، سیمان و کاغذ است. منابع طبیعی متشکل است از سنگ آهن و منیزیت، و همچنین امکان بالقوه تولید نیروی هیدروالکتریک و مهم ترین جنگلهای اروپای مرکزی. کوههای آلپ هم در تابستان و هم در زمستان بازدیدکنندگان را به خود جلب می‌کند و توریسم سهم مهمی از درآمد ارز خارجی را به خود اختصاص می‌دهد. اتریش به حفظ روابط اقتصادی با کشورهای اروپای مرکزی که زمانی جزو امپراتوری هاپسبورگ بودند می‌پردازند.

موسسه حقوقی سام نماینده هلدینگ بین المللی اینوید با استفاده از بهترین وکلای داخل و خارج از کشور شما را در پیمودن این مسیر در جهت اخذ اقامت اروپا یاری می نماید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره حضوری با کارشناسان ما از طرق مندرج در بخش تماس با ما در ارتباط باشید.

 

دفتر ایران

دفتر اتریش

کروکی آدرس

مشاوره رایگان